З долоньки в долоньку

Історія виникнення акції «З долоньки в долоньку»

Благодійна акція «З долоньки в долоньку» проводиться «Православною просвітою» з 2005 року. Мета цієї акції — залучити до благодійності дітей, жителів та гостей міста.

Починається акція за місяць до Дня Святого Миколая. Адже саме від нього потім діти-інваліди, діти-сироти та діти з малозабезпечених родин отримають у подарунок м’які іграшки.

А проходить акція ось як. В магазині «Канцтовари» за адресою вул. Шевченка, 25, а також в усіх закладах, які виявили бажання взяти участь в акції, встановлюються ялинки. Але прикрашені вони не іграшками, а фотографіями дітей, на користь яких проводиться акція. Біля ялинок розташувалися маленькі звірятка — недорогі м’які іграшки. Кожен бажаючий може вибрати на ялинці фотографію дитини, а потім купити для неї м’яку іграшку. Фотографію та іграшку учасник акції передає продавцю, або організаторам заходу, які знаходяться біля ялинки. Іграшка та фотографія вкладаються в окремий пакет і залишаються біля ялинки. У переддень Дня Святого Миколая працівники «Православної просвіти» забирають пакети і у день свята їдуть до дітей, фотографії яких були використані в акції. Кожна дитина отримує іграшку, яку САМЕ ДЛЯ НЕЇ придбали добрі люди.

Дуже часто люди приводять своїх дітей, щоб разом з ними вибрати фотографію та іграшку. Це сприяє вихованню у дітей уміння співчувати іншим і робити добрі справи.

Вже кілька останніх років до проведення благодійної акції долучаються студенти та учні шкіл міста.

Четвер, 18 грудня 2014 15:38

В ПРЕДДВЕРИИ ПРАЗДНИКА

В ПРЕДДВЕРИИ ПРАЗДНИКА

18 декабря 2014 года состоялась очередная встреча сотрудников «Православной просвиты» и  отца Сергия Ткаченко с пациентами и медперсоналом неврологического отделения городской детской больницы «Добруджа».

Исполнительный директор «Православной просвиты» Антонина Павловская рассказала о благотворительной акции «Из ладошки в ладошку», которая в этом году проходила только в храме преподобного Афанасия Афонского и в которой были задействованы дети-инвалиды общественной организации «Сердце матери». Также было решено подготовить подарки от святого Николая для детей приюта «Надежда» и пациентов неврологического отделения городской детской больницы «Добруджа». В связи с тем, что акция заканчивается 19 декабря, в день почитания святого Николая, подарки от прихожан храма дети-инвалиды организации «Сердце матери» получат 21 декабря, в воскресенье, после литургии. К детям из «Добруджи» святой Николай придёт с подарками 24 декабря, а  приюта «Надежда» -  в ближайшие дни.

П'ятниця, 20 грудня 2013 00:00

Cо Святым Николаем к пожилым людям

Cо Святым Николаем к пожилым людям

Святой Николай продолжает путешествие по нашему городу. Наверное, общество прихожан храма Преподобного Афанасия Афонского и членов «Православной просвиты» ему очень понравилось, потому что на следующий день после Дня Святого Николая он с этими же людьми посетил приют для пожилых людей «Милосердный самарянин» и дом-интернат для людей преклонного возраста на Кущёвке.

Святого Николая позвали – и он пришёл

В преддверии Дня Святого Николая нам позвонила педагог школы № 20. Оказалось, что она работает с учениками бывшей спецшколы № 2, с которой нас соединяло многолетнее сотрудничество. Мы предложили включит детей этого класса в акцию «Из ладошки в ладошку». Преподаватель сделала на цветном принтере копии фотографий из личных дел, и мы разместили их на ёлочке в храме Преподобного Афанасия Афонского. Прихожане храма не только покупали для этих детей мягкие игрушки, но и жертвовали деньги на фрукты и дополнительные подарки для них.

Святий Миколай в гостях у хворих дітей

Приїзди священика храму Преподобного Афанасія Афонського Сергія Ткаченка та працівників товариства «Православна просвіта» до неврологічного відділення міської дитячої лікарні «Добруджа» стали вже традиційними. Цього разу гості приїхали до пацієнтів відділення у День Святого Миколая. Отець Сергій взяв з собою з храму ікону Миколая Чудотворця, на честь якого дітям приготували подарунки.

День Святого Миколая у школі-інтернаті

Понад десяти років триває в нашому місті акція «З долоньки в долоньку», яку започаткувало товариство  «Православна  просвіта» до Дня Святого Миколая.

Традиції благодійництва  за  роки  Радянської влади були втрачені  в нашому  суспільстві. Тому цю акцію можна  з повним правом назвати  діяльністю по відродженню традицій благодійництва в місті святої Єлисавети.

В дружнім колі, Миколай, своє свято зустрічай

Напередодні Дня Святого Миколая працівники товариства «Православна просвіта» завітали до своїх давніх друзів – вихованців будинку-інтернату для дітей з обмеженими можливостями захворювань ІІІ-ІV профілю у місто Знам’янка.

Благотворительность. «Из ладошки в ладошку»

Уже много лет подряд Святой Николай приходит в Кировоград (Елисаветград) намного раньше, чем в другие города. РОПТ «Православна просвита» в преддверии этого праздника проводит благотворительную акцию «Из ладошки в ладошку», в которой могут участвовать все желающие.

Неділя, 19 грудня 2010 00:00

З долоньки в долоньку

З долоньки в долоньку

Напередодні Дня Святого Миколая Регіональне громадсько-просвітницьке товариство "Православна просвіта" за доброю багаторічною традицією оголосило про початок благодійної акції "З долоньки в долоньку". Мета цієї акції – дати можливість людям, які бажають у Різдвяний піст зробити добру справу, придбати м'яку іграшку для дитини-сироти або дитини-інваліда.