18 грудня 2013

В дружнім колі, Миколай, своє свято зустрічай

В дружнім колі, Миколай, своє свято зустрічай

Напередодні Дня Святого Миколая працівники товариства «Православна просвіта» завітали до своїх давніх друзів – вихованців будинку-інтернату для дітей з обмеженими можливостями захворювань ІІІ-ІV профілю у місто Знам’янка.

З нами також поїхали студенти Кіровоградського інституту розвитку людини. За доброю традицією вони вже протягом кількох років до Дня Святого Миколая готують святкову виставу і приїздять з нею до Знам’янських вихованців.

Ось і цього року молодь привезла святкову виставу, яку написали самі, костюми її героїв студенти також шили власноруч.

Діти з нетерпінням чекали нашого приїзду, адже вони до нього готувалися заздалегідь: вчили вірші, убиралися у святкові костюми казкових героїв.


Вистава проходила дуже жваво: учасники дійства задавали дітям загадки, жартували з ними, залучали до участі у дійстві, що проходило за змістом вистави.

Потім виконавчий директор «Православної просвіти» розповіла присутнім про акцію «З долоньки в долоньку», та про те, що для знам’янських дітей м’які іграшки викупили учні гімназії № 9 та школи № 16. Студенти роздали дітям іграшки і пригостили їх фруктами, гроші на які теж зібрали учні цих шкіл, а також ласощі від «Православної просвіти».