19 грудня 2010

З долоньки в долоньку

З долоньки в долоньку

Напередодні Дня Святого Миколая Регіональне громадсько-просвітницьке товариство "Православна просвіта" за доброю багаторічною традицією оголосило про початок благодійної акції "З долоньки в долоньку". Мета цієї акції – дати можливість людям, які бажають у Різдвяний піст зробити добру справу, придбати м'яку іграшку для дитини-сироти або дитини-інваліда.

Придбати іграшку пропонувалося не абстрактній невідомій дитині, а тій, яку вибрав на фотографії.

Спочатку ця загальноміська акція проводилася на користь дітей з обласного притулку для неповнолітніх, через кілька років були підключені діти спеціальної загальноосвітньої школи №2 та школи-інтернату.

Дуже тішить те, що добрі справи у нашому місті не проходять непоміченими. Минулого року до нас звернувся голова студентської ради Кіровоградського юридичного інституту Аік Петросян і розповів про те, що студенти вирішили провести таку ж акцію у себе в інституті. Була підібрана група дітей-інвалідів з групи "Здоров'я", визначений день проведення акції. Всі іграшки, виставлені на акцію, були викуплені студентами і викладачами інституту. Іграшки закінчилися, а бажаючих взяти участь в акції було ще багато. Тоді вирішили просто зібрати гроші і закупити для цих дітей ще фрукти та солодощі.


Цього року товариство "Православна просвіта" разом з працівниками ПП "Ексклюзив-Систем" з 17 листопада до 17 грудня знову провели загальноміську благодійну акцію "З долоньки в долоньку" на користь дітей з притулку для неповнолітніх "Надія" та учнів загальноосвітньої школи-інтернату.

Кіровоградський юридичний інститут цього року обрав групу дітей-інвалідів з дитячого садка № 47. По закінченні акції всі діти цих дитячих закладів отримали подарунки та солодощі.

Кіровоградський інститут розвитку людини "Україна" теж виступив з пропозицією взяти участь у акції. Студенти цього інституту обрали для себе групу дітей-інвалідів з дитячого садка № 67.

Товариство "Православна просвіта" від імені дітей-сиріт та дітей-інвалідів, які отримали подарунки під час акції "З долоньки в долоньку", щиро дякує всім її учасникам і бажає у подальшому брати участь у благодійних акціях і теплом своєї доброти зігрівати серця знедолених дітей.