Святкові зустрічі

Історія виникнення акції «Святкові зустрічі»

Акція «Святкові зустрічі» діє з 2000 року. Мета цієї акції — знайомити дітей з православними святами, спонукати їх до вивчення Православної віри та православних традицій.

Члени товариства «Православна просвіта» відвідують дитячі заклади, де виховуються діти-інваліди, діти-сироти, діти з малозабезпечених родин. Часто разом з ними приїздять православні священики, студенти, театр ляльок, представники фірми по проведенню дитячих свят «Імпровіза».

Священики та члени товариства «Православна просвіта» розповідають дітям про православні свята, знайомлять з житіями святих, традиціями проведення цих свят. Потім дітей залучають до розважальних програм, перегляду лялькової вистави, проведення вікторини тощо.

В кінці заходу всім присутнім дітям роздаються солодощі від товариства «Православна просвіта».

Неділя, 17 січня 2016 19:08

Літні метелики на зимовому вікні

Літні метелики на зимовому вікні

17 січня ми з друзями в черговий раз прийшли до дітей, які перебувають у притулку. Малеча як тільки побачила нас, кинулася назустріч: обіймають нас, ластяться, просяться на руки. Ми трохи обігрілися, а потім маленьких взяли на руки.   
Малюкам подобається, як ми з ними граємо. Грали у «добре-погано»: якщо слово позначає щось добре – плещемо у долоньки, якщо погане – тупаємо ніжками.

Для маленькой такой компании весёлый такой концерт

С  самого утра в   Знаменском доме-интернате для детей-инвалидов царит радостное оживление. Тут ждут дорогих гостей. Организация «Православна просвита» дружит с воспитанниками и сотрудниками этого детского дома уже много лет. Не первый раз тут и  участники шоу-студии «Импровиза».

Четвер, 30 квітня 2015 16:53

День Победы со слезами на глазах

День Победы со слезами на глазах

День за днём пролетают года, и то, что для одного поколения было жизнью, для другого – воспоминанием, для следующих поколений уже становится историей. Но не может человек жить сам по себе, от него всегда тянутся две ниточки: в прошлое и в будущее. Если будущее представляется как «прекрасное далёко», то с прошлым нас связывают воспоминания старших поколений, фотографии в семейных альбомах, небольшие домашние реликвии. Наиболее значительные события отмечаются не только в семейном кругу, но и всей большой семьёй-страной.
В этом году мы отмечаем 70-летие со дня Великой Победы над врагом, пытавшимся растоптать нашу землю, разорить наши дома и разрушить семьи.

Понеділок, 22 грудня 2014 16:02

ОТ СВЯТОГО НИКОЛАЯ ДО НОВОГО ГОДА

ОТ СВЯТОГО НИКОЛАЯ ДО НОВОГО ГОДА

22 декабря 2014 года по приглашению родителей и администрации школы исполнительный директор «Православной просвиты» Антонина Павловская и ключарь храма преподобного Афанасия Афонского протоиерей Сергий Ткаченко посетили Коммунальное учреждение " Учебно - воспитательное объединение " Общеобразовательное учебное заведение I - III ступеней № 16 (школу № 16).

Четвер, 18 грудня 2014 17:46

ДО ДІТЕЙ У ГОСТІ ЗІ СВЯТИМ МИКОЛАЄМ

ДО ДІТЕЙ У ГОСТІ ЗІ СВЯТИМ МИКОЛАЄМ

Напередодні Дня Святого Миколая до товариства «Православна просвіта» завітав чоловік на ім’я Сергій (назвемо його так, тому що він просив не називати його ім’я). Він сказав, що хоче передати дітям Піщано-Брідського спецінтернату у подарунок від Святого Миколая фрукти, але не має часу займатися цим питанням. Сергій попросив нас допомогти йому.  Поїздку запланували на 18 грудня – переддень Дня Святого Миколая.

Вівторок, 16 грудня 2014 14:50

ИНОГДА СВЯТОЙ НИОЛАЙ ПРИХОДИТ ЗАРАНЕЕ

ИНОГДА СВЯТОЙ НИОЛАЙ ПРИХОДИТ ЗАРАНЕЕ

16 декабря 2014 года по приглашению родителей и администрации школы исполнительный директор «Православной просвиты» Антонина Павловская и ключарь храма преподобного Афанасия Афонского протоиерей Сергий Ткаченко посетили общеобразовательную школу I-III ступеней № 4.

Середа, 03 грудня 2014 16:56

Урочистості у спецшколі №2

Урочистості у спецшколі №2

3 грудня весь світ відзначає День інвалідів, або, як зараз кажуть, День людей з особливими потребами. Не залишилося осторонь цієї події і товариство «Православна просвіта».

На запрошення педагогічного колективу спецшколи №2 виконавчий директор товариства «Православна просвіта» Антоніна Павловська та ключар храму преподобного Афанасія Афонського завітали до учнів цієї школи.  Хоча співпраця з цим закладом налічує багато років, від останньої зустрічі спливло багато часу, тому, не зважаючи на низьку температуру у приміщенні школи, зустріч була дуже теплою і радісною.

Середа, 03 грудня 2014 16:51

Зустріч у лікарні «Добруджа»

Зустріч у лікарні «Добруджа»

3 грудня весь світ відзначає День інвалідів, або, як зараз кажуть, День людей з особливими потребами. Не залишилося осторонь цієї події і товариство «Православна просвіта».

Разом з ключарем храму преподобного Афанасія Афонського протоієреєм Сергієм Ткаченком представники товариства завітали до дітей неврологічного відділення міської лікарні «Добруджа». З пацієнтами цього відділення вони співпрацюють протягом кількох років, тому зустріч, як завжди, була теплою і приємною.

Четвер, 30 жовтня 2014 16:34

Копия «Даринка» в «Добруджі»

Копия «Даринка» в «Добруджі»

Исполнительный директор «Православной просвиты» Антонина Павловская и руководитель отдела семьи Кировоградской епархии, ключарь храма преподобного Афанасия Афонского протоиерей Сергий Ткаченко посетили неврологическое отделение городской детской больницы «Добруджа». В этой поездке их сопровождали учащиеся младших классов школы-интерната – вокальный ансамбль «Дарынка».

Я, ты, он, она – это целая страна, это дружная семья

Иду домой с работы, никого не трогаю… Смотрю – на дверях подъезда какая-то новая бумажка появилась. Надо почитать. Объявление. «Приглашаем всех на праздник «День Семьи», который состоится 5 июля 2014 года, в субботу,  в кафе «Сказка». Начало в 10-00».
О-о-о!!! Кафе «Сказка»! Так это же совсем рядом, если глянуть с балкона – вся территория как на ладони. Вот сверху и поглядим, что там будет происходить.

Сторінка 1 із 3