03 грудня 2014

Зустріч у лікарні «Добруджа»

Зустріч у лікарні «Добруджа»

3 грудня весь світ відзначає День інвалідів, або, як зараз кажуть, День людей з особливими потребами. Не залишилося осторонь цієї події і товариство «Православна просвіта».

Разом з ключарем храму преподобного Афанасія Афонського протоієреєм Сергієм Ткаченком представники товариства завітали до дітей неврологічного відділення міської лікарні «Добруджа». З пацієнтами цього відділення вони співпрацюють протягом кількох років, тому зустріч, як завжди, була теплою і приємною.

Виконавчий директор «Православної просвіти» Антоніна Павловська розповіла дітям казку про щастя і побажала, щоб щастя частіше заходило до їхніх осель. Отець Сергій у своєму виступі побажав, щоб на людей з особливими потребами оточуючі звертали увагу не тільки 3 грудня, а протягом всього року пам’ятали про те, що поряд з ними живуть люди з різними вадами, які чекають уваги та турботи.

Також отець Сергій розповів присутнім про велике православне свято, яке відзначається 4 грудня – Введення в храм Пресвятої Діви Марії. Він ознайомив слухачів з історією свята та його значенням у житті Церкви. Наостанок батюшка помазав всіх присутніх освяченим маслом, а Антоніна Олександрівна пригостила солодощами.

Не залишився осторонь цієї події і  медперсонал відділення. Всім дітям вручили подаруночки, а також пригостили їх халвою та морозивом, які люб’язно надали для дітей працівники «Ласки».