03 грудня 2014

Урочистості у спецшколі №2

Урочистості у спецшколі №2

3 грудня весь світ відзначає День інвалідів, або, як зараз кажуть, День людей з особливими потребами. Не залишилося осторонь цієї події і товариство «Православна просвіта».

На запрошення педагогічного колективу спецшколи №2 виконавчий директор товариства «Православна просвіта» Антоніна Павловська та ключар храму преподобного Афанасія Афонського завітали до учнів цієї школи.  Хоча співпраця з цим закладом налічує багато років, від останньої зустрічі спливло багато часу, тому, не зважаючи на низьку температуру у приміщенні школи, зустріч була дуже теплою і радісною.

Антоніна Павловська розповіла, наскільки важливо проявляти турботу до тих, хто потребує особливої уваги, і розповіла дітям повчальну  казку.

Отець Сергій повів розмову про те, що треба намагатись завжди творити добро. У житті наше добро завжди повертається до нас добром оточуючих. Також він розповів про велике православне свято Введення в храм пресвятої Діви Марії, яке відзначається 4 грудня, розповів історію цього свята і побажав, щоб Пресвята Діва Марія завжди приходила на допомогу тим, хто її потребує.

Учні школи підготували для гостей чудовий концерт. Щоправда, після другого номера відключили світло, але відважні танцюристи продовжували концерт у напівтемряві і під ледь чутну музику з мобільного телефону, але на якість виступів це не вплинуло.

Після концерту Антоніна Павловська від товариства «Православна просвіта» пригостила всіх присутніх солодощами. Також всі присутні отримали від отця Сергія календ арики на 2015 рік із зображенням храму преподобного Афанасія Афонського.