18 грудня 2014

ДО ДІТЕЙ У ГОСТІ ЗІ СВЯТИМ МИКОЛАЄМ

ДО ДІТЕЙ У ГОСТІ ЗІ СВЯТИМ МИКОЛАЄМ

Напередодні Дня Святого Миколая до товариства «Православна просвіта» завітав чоловік на ім’я Сергій (назвемо його так, тому що він просив не називати його ім’я). Він сказав, що хоче передати дітям Піщано-Брідського спецінтернату у подарунок від Святого Миколая фрукти, але не має часу займатися цим питанням. Сергій попросив нас допомогти йому.  Поїздку запланували на 18 грудня – переддень Дня Святого Миколая.

На виділені Сергієм гроші ми закупили фрукти (які нам, до речі, зовсім несподівано довезли безкоштовно) і ввечері напередодні поїздки розкладали їх у подарункові пакети. Раптом задзвонив телефон. Жінка на ім’я Людмила сказала, що привезла екологічно чисті розвивальні ігри для молодших школярів: «Будете їхати у якийсь дитячий заклад – передайте їм ці ігри», - сказала вона. Таким чином наш подарунковий возик наповнився ще більше. Звичайно ж, ми туди додали ще й солодощі від «Православної просвіти».

Знаючи, що напередодні свята священики зайняті церковними справами, ми навіть не зверталися ні до кого з пропозицією поїхати з нами. Несподівано зателефонував отець Костянтин Шпудейко у своїх справах, і ми «про всяк випадок» розповіли йому про поїздку і запросили з собою. На нашу радість він погодився.

Вранці 18 грудня ми загрузили подарунки у машину, яку, до речі, теж заказав і оплатив Сергій, і вирушили до Піщаного Броду – передати дітям школи-інтернату подарунки від Святого Миколая, які прийшли до нас через добрих людей.

В школі нас уже чекали, адже співпраця з цим закладом у нас налічує вже багато років. Виконавчий директор товариства «Православна просвіта» Антоніна Павловська розповіла зібранню про чудеса, які траплялися за молитвами до Святого Миколая. Протоієрей Костянтин Шпудейко познайомив слухачів з житієм Святого Миколая і також навів приклади його допомоги тим, хто до нього звертався з проханнями.

Наприкінці зустрічі отець Костянтин помазав всіх присутніх маслом, освяченим на мощах Святого Миколая, а Антоніна Павловська вручила дітям подарунки.