Від серця до серця

Історія виникнення акції «Від серця до серця»

Акція «Від серця до серця» проводиться з 2006 року. Мета акції — виховувати у дітей співчуття до оточуючих, спонукати їх робити добрі справи, своєю працею приносити користь іншим.

На початку навчального року школі-інтернату, у якій діє гурток крою та шиття, закупаються тканина, нитки, ґудзики та інше приладдя для шиття. Старшокласниці протягом півроку шиють суконьки, піжами, шорти, сорочки, панамки для маленьких дітей.

На свято Благовіщення Пресвятої Богородиці разом з представниками «Православної просвіти» дівчатка їдуть до дитячого будинку або до притулку для неповнолітніх. Там вони дарують свої вироби малечі. Дівчатка самі переодягають малюків, обіймають їх, пригортають до себе.

Потім всі ласують солодощами, які для них приготувала «Православна просвіта» і фотографуються на пам’ять.

Акція проходить дуже зворушливо, тому що тут дорослі діти з важкою долею зустрічаються з малюками, яких спіткала така ж лиха доля.

Середа, 20 серпня 2014 15:49

«Родинна скринька»

«Родинна скринька»

Всі роки свого існування товариство «Православна просвіта» намагається опікуватися тими, хто конче потребує адресної матеріальної допомоги. Не залишається вона осторонь і в цей скрутний для країни час. Вже багато років у товаристві діє напрямок роботи, який носить назву «Родинна скринька». Тут, як у справжній великій родині, одні люди приносять одяг, взуття, дитячі іграшки, якими вдома вже не користуються, а інші їх отримують для подальшого використання.