09 грудня 2013

На храмі встановили головний купол

На храмі встановили головний купол

9 грудня 2013 року на будівельному майданчику храму Благовіщення Пресвятої Богородиці відчувалося незвичне пожвавлення. Було видно, що всі чогось чекають.

З’ясувалося, що чекають великий автокран, який замовили в Олександрії, для установки головного куполу на будівлю храму.

І ось автокран приїхав,  почалися підготовчі роботи. Виставляли і укріплювали саму машину, будівельники готували інструменти, щоб закріпити купол. Було видно, що всі хвилюються. Адже, по-перше, - не кожного дня доводиться встановлювати куполи на православні храми, а по-друге, - це, таки, дуже складне завдання, успішність виконання якого залежить від злагодженої роботи багатьох людей.

Стріла крану схилилася над куполом, робітники закріпили його великими гаками на тросах, і він плавно спочатку рушив вгору, потім, трохи хитнувшись, ніби задумавшись та приміряючись, поплив над будівельним майданчиком, піднімаючись все вище і вище. Нарешті стріла крана зупинилася, і купол завис прямо над будівлею храму. Потім поволі він почав знижуватись. І ось, скерований робітниками, купол зайняв належне йому місце і увінчав будівлю храму.

Будівельники міцно закріпили його. Тепер майбутній храм набув більш чіткі обриси. Так поволі будівництво храму Благовіщення Пресвятої Богородиці йде до завершення. Сподіваємося, що зусиллями Голови товариства «Православна просвіта», Голови Правління НПП «Радій» Євгенія Бахмача перші богослужіння почнуться у ньому вже наступного року.

Детальніше в цій категорії: Сторінки зростання храму »