Image

СВЯТКОВІ ЗУСТРІЧІ

Вітаю Вас, люба наша «Православна просвіта»!

Дуже хочу поділитися з Вами враженнями від життя "на чужині".
В початок війни я особисто не вірила, хоча чула з новин, що це має статися. Дізналася вранці про вибухи в Одесі від старшої доньки, які вона почула і побачила у вікні. Свідомість не сприймала цієї жахливої новини. Але треба було подбати про безпеку дітей. Діти у нашій родині мають травматичний досвід від минулого життя та багато страхів.

Читати далі...

Привітання рідному місту з далеких далів 

З Днем Народження тебе, рідний Кропивницький!!! Ти не уявляєш, як ми страшенно скучили за тобою?! Кожен вечір діти моляться, щоб швидше закінчилась війна, і ми повернулися додому. Ми слідкуємо за новинами і бачимо, як ти допомагаєш ЗСУ, з теплом приймаєш біженців, плачемо разом з тобою, коли ти прощаєшся з загиблими захисниками. Ми реально ПИШАЄМОСЬ тобою!!!  

Читати далі...

Подорож у світ добра, краси і пізнання

22 січня 2022 року у рамках співпраці ГО Православна Просвіта і Обласної наукової бібліотеки імені Чижевського відбувся черговий захід для дітей і батьків багатодітних сімей.
Захоплюючу подорож у світ добра, краси і пізнання здійснили 60 дітей і 17 батьків шкіл м.Кропивницького.

Читати далі...

Історія виникнення акції «Святкові зустрічі»

Члени товариства «Православна просвіта» відвідують дитячі заклади, де виховуються діти-інваліди, діти-сироти, діти з малозабезпечених родин. Часто разом з ними приїздять православні священики, студенти, театр ляльок, представники фірми по проведенню дитячих свят «Імпровіза».

Читати далі...

День захисту дітей – всенародне свято

1 червня весь світ святкує День захисту дітей.  Долучилася до цього свята і «Православна просвіта». Його провели у приміщенні бібліотеки ім.. Д.І.Чижевського з люб’язного дозволу її керівництва. Були запрошені дві родини з прийомними дітьми. В родині Холодовських виховуються дев’ять дітей, а в родині Діордіци 10 дітей. 

Читати далі...

Літо починається зі свята

Перший день червня у всьому світі приурочили дітям. У листопаді 1949 року в столиці Франції Парижі рішенням конгресу Міжнародної демократичної федерації жінок було засноване міжнародне свято – День захисту дітей.
В комунальному закладі «Центр соціально-психологічної реабілітації дітей» Кіровоградської обласної ради також відбулося святкування Дня захисту дітей. Завдяки добрим людям з’явилася можливість прикрасити залу гірляндою з повітряних кульок, що відразу створило святковий настрій у вихованців.

Читати далі...

ДЕНЬ ЖЁН МИРОНОСИЦ – ДЕНЬ ПРАВОСЛАВНОЙ ЖЕНЩИНЫ

Во второе воскресенье после Воскресения Христова весь православный мир отмечает День Жён Мироносиц. Вспоминая подвиг этих женщин, мы невольно находим их черты и в наших современницах. Та же верность долгу, та же самоотдача, то же умение жертвовать собой ради близких. И неспроста со временем День Жён Мироносиц стал постепенно праздником православной женщины – матери, супруги, дочери. Достойное место в этом ряду заслуженно занимают матери многодетных семей, имеющие троих детей и более. Именно поэтому руководство ОО «Православна просвита» приняло решение провести встречу с частью этих женщин. 

Читати далі...

Новые встречи с давними друзьями

31 января 2018 года от фирмы по проведению праздников «Импровиза» нам поступило предложение вместе поехать в знаменский дом-интернат для детей-инвалидов. Мы с радостью согласились: ведь раньше мы были у них частыми гостями, но в последнее время  обстоятельства не позволяли это сделать. 

 Читати далі...

Праздник в «Добрудже»

15 января 2018 года исполнительный директор ОО «Православна просвита» Антонина Павловская и сотрудник организации Светлана Иващенко посетили городскую детскую больницу «Добруджа», чтобы поздравить детей, находящихся там на лечении, с Новогодними и Рождественскими праздниками.

Читати далі...

Для маленькой такой компании весёлый такой концерт

С самого утра в Знаменском доме-интернате для детей-инвалидов царит радостное оживление. Тут ждут дорогих гостей. Организация «Православна просвита» дружит с воспитанниками и сотрудниками этого детского дома уже много лет. Не первый раз тут и участники шоу-студии «Импровиза».

 Читати далі...

Святой Николай, летом нас не забывай!

Уже много лет региональное общество "Православна просвита" сотрудничает с организацией родителей детей-инвалидов "Сердце матери". Члены этой организации стараются охватить своим вниманием не только детей Кировограда, но и других населённых пунктов Кировоградской области.

 Читати далі...

ПРАВОСЛАВНИЙ КАЛЕНДАР