Image

З долоньки в долоньку

Історія виникнення акції «З долоньки в долоньку»

Благодійна акція «З долоньки в долоньку» проводиться «Православною просвітою» з 2005 року. Мета цієї акції — залучити до благодійності дітей, жителів та гостей міста.

Починається акція за місяць до Дня Святого Миколая. Адже саме від нього потім діти-інваліди, діти-сироти та діти з малозабезпечених родин отримають у подарунок м’які іграшки.

А проходить акція ось як. В магазині «Канцтовари» за адресою вул. Шевченка, 25, а також в усіх закладах, які виявили бажання взяти участь в акції, встановлюються ялинки. Але прикрашені вони не іграшками, а фотографіями дітей, на користь яких проводиться акція. Біля ялинок розташувалися маленькі звірятка — недорогі м’які іграшки. Кожен бажаючий може вибрати на ялинці фотографію дитини, а потім купити для неї м’яку іграшку. Фотографію та іграшку учасник акції передає продавцю, або організаторам заходу, які знаходяться біля ялинки. Іграшка та фотографія вкладаються в окремий пакет і залишаються біля ялинки. У переддень Дня Святого Миколая працівники «Православної просвіти» забирають пакети і у день свята їдуть до дітей, фотографії яких були використані в акції. Кожна дитина отримує іграшку, яку САМЕ ДЛЯ НЕЇ придбали добрі люди.

Дуже часто люди приводять своїх дітей, щоб разом з ними вибрати фотографію та іграшку. Це сприяє вихованню у дітей уміння співчувати іншим і робити добрі справи.

Вже кілька останніх років до проведення благодійної акції долучаються студенти та учні шкіл міста.

В преддверии праздника

18 декабря 2014 года состоялась очередная встреча сотрудников «Православной просвиты» и отца Сергия Ткаченко с пациентами и медперсоналом неврологического отделения городской детской больницы «Добруджа».

Читати далі...


Святого Николая позвали – и он пришёл

В преддверии Дня Святого Николая нам позвонила педагог школы № 20. Оказалось, что она работает с учениками бывшей спецшколы № 2, с которой нас соединяло многолетнее сотрудничество. Мы предложили включит детей этого класса в акцию «Из ладошки в ладошку».

Читати далі...

Святий Миколай в гостях у хворих дітей

Приїзди священика храму Преподобного Афанасія Афонського Сергія Ткаченка та працівників товариства «Православна просвіта» до неврологічного відділення міської дитячої лікарні «Добруджа» стали вже традиційними.

Читати далі...

 

 

ПРАВОСЛАВНИЙ КАЛЕНДАР