Навчання і виховання нероздільні

17 травня 2013 року в приміщенні школи-інтернату Кіровограда відбулася регіональна науково-практична конференція “Духовно-моральне виховання дітей та підлітків: актуальні питання теорії і практики”.

Організаторами регіональної науково-практичної конференції “Духовно-моральне виховання дітей та підлітків: актуальні питання теорії і практики” виступили: Управління освіти Кіровоградської міської ради, Відділ у справах сім’ї Кіровоградської єпархії Української Православної Церкви, Регіональне громадсько-просвітницьке товариство “Православна Просвіта” та Навчально-виховний комплекс “Загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів, ліцей “Сокіл”, центр позашкільного виховання Кіровоградської міської ради Кіровоградської області”.

Учасниками конференції були кандидати наук, вчителі-методисти, директори шкіл, шкільні психологи та соціальні педагоги, представники духовенства, представники батьківських комітетів шкіл міста та батьки.  Питання, які обговорювалися на конференції , актуальні та надзвичайно важливі. Це і досвід співпраці Церкви і школи, психологічні  особливості  роботи з дітьми з особливими потребами, проблеми сучасної сім’ї, ювенальна юстиція, вивчення предметів морально-етичного  спрямування і т. і.

Учасники конференції обмінялися досвідом, познайомилися з напрацюваннями у певних питаннях. Виступи доповідачів поєднувалися з фрагментами з документальних та художніх фільмів, у доповідях гостро піднімалися питання збереження генофонду країни від розбещення та створення всіх умов для збереження традиційної сім’ї і створення вагомих важелів для її зміцнення.

Всі учасники конференції отримали в подарунок від товариства «Православна просвіта» диски з відео та аудіо матеріалами та друковану продукцію для використання у навчально-виховному процесі. Гості висловили вдячність організаторам конференції та сподівання на більш часті зустрічі.

г