Image

Святий Миколай в гостях у хворих дітей

Приїзди священика храму Преподобного Афанасія Афонського Сергія Ткаченка та працівників товариства «Православна просвіта» до неврологічного відділення міської дитячої лікарні «Добруджа» стали вже традиційними.

Цього разу гості приїхали до пацієнтів відділення у День Святого Миколая. Отець Сергій взяв з собою з храму ікону Миколая Чудотворця, на честь якого дітям приготували подарунки.

Виконавчий директор «Православної просвіти» Антоніна Павловська розповіла про благодійну акцію «З долоньки в долоньку», яка з ініціативи товариства вже багато років проводиться у магазині Канцтовари по вул. Шевченка, 25 та з благословення Архієпископа Іоасафа у всіх храмах міста.

Отець Сергій розповів про житіє святого Миколая та чудеса, що відбуваються по молитвах до нього. Він також розповів про ікону, яку привіз до лікарні, як вона, перебуваючи у пожежі була майже не пошкоджена вогнем.

Батюшка Сергій подарував дорослим настінні календарі на 2014 рік з позначкою православних світ та днів посту і з зображенням храму Преподобного Афанасія Афонського.

Потім він помазав всіх освяченим маслом і роздав дітям іграшки, придбані прихожанами храму в рамках акції «З долоньки в долоньку», а також фрукти, куплені прихожанами.

Антоніна Павловська пригостила всіх солодощами від «Православної просвіти».