Image

«Родинна скринька»

Всі роки свого існування товариство «Православна просвіта» намагається опікуватися тими, хто конче потребує адресної матеріальної допомоги. Не залишається вона осторонь і в цей скрутний для країни час. Вже багато років у товаристві діє напрямок роботи, який носить назву «Родинна скринька». Тут, як у справжній великій родині, одні люди приносять одяг, взуття, дитячі іграшки, якими вдома вже не користуються, а інші їх отримують для подальшого використання.
Тепер до родин, потребуючих такої допомоги, приєдналися і вимушені переселенці з південно-західних регіонів країни. Керівник «Родинної скриньки» Ірина Миколаївна Матіс радо зустрічає всіх, хто звертається до «Родинної скриньки». Вона і допоможе порадою, і підбере для відвідувачів потрібні речі, і зігріє їх теплим словом.

 

Запрошуємо жителів міста і області, які мають можливість поділитися якимись речами, принести їх до «Родинної скриньки», а тих, хто потребує допомоги, чекаємо у себе за адресою: Кіровоград, вулиця Гоголя, 44, товариство «Православна просвіта».