Image

Освячено камінь

Благовіщення – це блага, добра звістка. Саме на свято Благовіщення Пресвятої Богородиці, в той день, коли ми згадуємо про те, що святий Архангел Гавриїл сповістив Діві Марії про волю Господню та про народження Нею Сина Божого, доброю звісткою для Кіровограда (Єлисаветграда) стала новина про народження нової організації – Регіонального громадсько-просвітницького товариства «Православна просвіта». Минуло кілька років, і з ініціативи Голови «Православної просвіти» Євгенія Бахмача до 2000-річчя від Різдва Христового та 250-річчя міста Кіровограда (Єлисаветграда) на майдані, з якого починається головна вулиця міста, був встановлений пам’ятник Ангелу-Хранителю. Тоді ж і народилася ідея біля нього збудувати невеличку капличку. Але ідея набула масштабності, тож вирішили звести повноцінну церкву, яка буде здійснювати таїнства хрещення й вінчання, інші обряди та відправляти служби. Адже в цьому районі немає храму, а людей мешкає багато.
«Бог дав нашій країні чимало розумних і талановитих людей, багату на копалини і щедру на врожаї землю, багатовікову історію, великі досягнення, незалежність. Але духовний рівень населення ще залишається не дуже високим, його необхідно підвищувати» - так вважає Голова наглядової ради ЗАТ "Радій", Голова товариства «Православна просвіта» Євгеній Бахмач, коштом якого і буде будуватись храм.
Сьогодні, 7 квітня 2010 року цій добрій справі було покладено початок. На майдані біля пам’ятника Ангелу-Хранителю освячено камінь на місці зведення храму на честь Благовіщення Пресвятої Богородиці.
У церемонії освячення взяли участь священики храмів міста, а також численні прихожани цих храмів. Була відслужена святкова служба та окроплені святою водою камінь та територія майбутнього храму.

7 квітня 2010 р.