Image

Літні метелики на зимовому вікні

7 січня ми з друзями в черговий раз прийшли до дітей, які перебувають у притулку. Малеча як тільки побачила нас, кинулася назустріч: обіймають нас, ластяться, просяться на руки. Ми трохи обігрілися, а потім маленьких взяли на руки.

Малюкам подобається, як ми з ними граємо. Грали у «добре-погано»: якщо слово позначає щось добре – плещемо у долоньки, якщо погане – тупаємо ніжками.

Діти люблять, коли ми з ними щось малюємо, вирізаємо, розфарбовуємо. Сьогодні ми робили метеликів із фетру. Вони вийшли привабливими і яскравими. Малюкам ми допомагали, а старші дітки зробили по три штуки. Вихователька каже, що раніше вони таку роботу не виконували, тому всім було цікаво.

Після роботи всі отримали нагороду: банани і мандаринки. Старші впоралися з фруктами самостійно, а малюки потребували допомоги. На наш подив вихователька зауважила, що тут іноді перебувають дітки з таких сімей, що ніколи і не бачили таких фруктів, і не знають, як їх вживати.
Також кожен вихованець отримав ще й пакуночок з «різдвяним пряником» у вигляді ялинок і мавпеняток і по 4 шоколадні цукерки.