Image

У вирі вальсу

28 жовтня я, Катя Церна  і Валя Дехтяренко поїхали до Києва на осінній бал.

Ми готувалися до балу протягом місяця. Я хвилювалась, що там буде все розкішно, що все буде як у багатих. Я не люблю знаходитись в такому оточенні і відчуваю себе "не в своїй тарілці". Але все було дуже просто. Зала (Галерея "Соборна"), де проводився бал, невелика і дуже затишна.

Біля галереї "Соборної" знаходиться храм Всіх Святих. Храм незвичайний – з дерева. Ми зайшли до храму, приклонилися до ікон. Саша і Катерина купили декілька книг. Дуже просто, гарно, і відчувається присутність Бога.

Бал відкрила група "Ренесанс". Ця група танцювала танець полонез. Дали уроки етикету.  Після цього почали танцювати всі. Мені сподобалось використовувати теорію на практиці.  Було дуже весело: мій перший партнер танцював вальс відмінно, а я не дуже. Проте далі в мене виходило все краще і краще. Під кінець балу я навчилася танцювати. Правильніше сказати, зрозуміла, яким чином з яким партнером танцювати. Тому що всі танцювали вальс по-своєму.

На балу ми познайомились з хлопцями та дівчатами. Вони позитивні, добрі, ввічливі, виховані, і саме головне, що в очах кожного палає іскорка віри і любові до ближнього.

Ми розмовляли з усіма так, нібито знаємо їх дуже давно. Було таке враження, що знаходишся серед своїх, рідних тобі людей.  

Організацію я оцінила на відмінно. Чередувались різні виступи ("Ренесанс", гра на скрипці, фортепіано, співи, конкурси) з танцями всіх присутніх.

Здається, що я побувала у казці. Я дуже люблю помріяти, але такого я зі своєю фантазією навіть би не видумала. Я не хотіла їхати з казки додому і занурюватися в одноманітні будні дні.

Я з дівчатами вдячні Богу, що поїхали на бал, що все пройшло дуже добре, і  ми здорові та щасливі доїхали додому.

Ми вдячні також Маргариті  Перзеке (члену  клубу "Путь отцовъ" минулих років, яка зараз живе у Києві) за те, що розповіла нам про цей захід і що запропонувала нам поїхати на бал. Ми ще дуже вдячні Саші Малохатьку –  члену  клубу "Путь отцовъ", який зараз навчається в Києві. Він допоміг нам з білетами, про все дізнавався, провів нас на бал до галереї "Соборної" і назад до вокзалу.

З Божого благословення, може ще  поїдемо на бал. Він відбудеться взимку і буде присвячений Різдвяним святам.

Марина Леонтьєва,
член клубу православної молоді  "Путь отцовъ"