Image

День захисту дітей – всенародне свято

1 червня весь світ святкує День захисту дітей. Долучилася до цього свята і «Православна просвіта». Його провели у приміщенні бібліотеки ім.. Д.І.Чижевського з люб’язного дозволу її керівництва. Були запрошені дві родини з прийомними дітьми. В родині Холодовських виховуються дев’ять дітей, а в родині Діордіци 10 дітей.

Спочатку працівники бібліотеки провели дуже цікаву і змістовну екскурсію залами бібліотеки. Діти дізналися про історію книгодрукування, побачили цікаві книжки від старовинного Євангелія величезних розмірів до зовсім маленьких Євангелій величиною майже з сірниковий коробок. Діти перевірили своє знання англійської мови на інтерактивній дошці, дізналися коротку історію нашого міста, із задоволенням подзвонили у дзвін, який багато років тому сповіщав на залізничній станції прихід та відбуття паровозів, ті, хто навчається музиці, заграли на електропіаніно.

Діти в родинах різного віку, тому і майстер-класи для них були підготовлені різні. Найменші гості пішли у відділ флористики, де дізнались про збір та заготовку матеріалу для роботи з сухим травами та квітами і під керуванням працівниці бібліотеки створили невеличкі картини з матеріалу, який був заготовлений заздалегідь.

Старші діти під керівництвом досвідчених педагогів займалися розмальовкою еко-торбинок, які потім взяли з собою на згадку, виготовляли листівки, займалися моделюванням у 3D-просторі.

Наприкінці свята всі зібралися у великій залі бібліотеки. Всіх привітали зі святом директор бібліотеки Животовська Валентина Григорівна, представник ГО «Православна просвіта» Смирнова Тетяна Феофанівна та працівник міськвиконкому Журавльова Ольга В’ячеславівна. Валентина Григорівна подарувала присутнім на згадку про зустріч чашки з логотипом бібліотеки та еко-сумки з логотипом бібліотеки, а Тетяна Феофанівна від імені почесного громадянина нашого міста та відомого мецената Бахмача Євгенія Степановича передала у подарунок родинам мікрохвильові печі. У відповідь виступили мами родин і щиро подякували за свято, яке влаштували для дітей, та за подарунки.

Власкор «Благовісту»