Image

Видавничий центр

vydavnuchyy-centr.jpgПри товаристві «Православна просвіта» майже з перших днів його заснування був створений прес-центр. Він розглядався як можливість донести до різних верств вчителів та батьків відомості про роботу «Православної просвіти» та матеріали морально-етичного та виховного змісту.

РГПТ «Православна просвіта» має свій друкований орган – часопис «Благовіст», який виходить раз на квартал накладом 3000 примірників та передається безкоштовно в бібліотеки і школи міста і області, а також розсилається по всіх регіонах України: серед отримувачів часопису і Державний університет ім. Тараса Шевченка у Києві, і Києво-Могилянська Академія, і Уманський державний педагогічний університет, і Володимир-Волинська духовна семінарія, і багато читачів з Полтавської, Донецької, Луцької, Володимир-Волинської, Миколаївської, Херсонської та інших областей України.

Деякий період раз га місяць випускався додаток до часопису «Благовіст» – «Наш православний дім», але через брак часу та працівників ми були змушені від нього відмовитись.

Раз на рік – напередодні благодійної акції «Свято Білої Квітки» – прес-центр випускає збірку оповідань для дітей християнського та виховного змісту «Духовна читанка». На даний момент випущено вже десять серій цієї збірки. Під час благодійної акції «Свято Білої Квітки» книжечки роздаються дітям-учасникам свята. Також вони передаються у шкільні бібліотеки для використання під час позакласного читання.

Прес-центром «Православної просвіти» була підготовлена до випуску і надрукована перша збірка протоієрея Андрія Ткачова «Беседа с ОТРОКом». Отець Андрій домовився з нами про її випуск під час приїзду у Кіровоград на запрошення «Православної просвіти».

ПРАВОСЛАВНИЙ КАЛЕНДАР