Матеріали на допомогу вчителю

Тема: Життя-подвиг жінок, у лику святих просіявших
Мета: ознайомити з днями вшанування пам’яті святих:  великомучениць Катерини і Варвари, а також святої праведної Анни; на прикладах життя святих вчити дітей любити Бога і людей, долати негарне в собі, розвивати бажання не просто просити у Бога допомогти у наших справах, а й самим працювати; розвивати мовлення дітей; виховати в учнів любов до ближнього, почуття доброти й милосердя; сприяти розвиткові творчих здібностей дітей, викликати бажання берегти свою національну культуру, здобувати знання із цілющого джерела народної мудрості пращурів.
Обладнання:  церковний календар, ікони з зображенням святих Катерини, Варвари та праведної Анни.

Субота, 05 квітня 2014 12:52

Подвиг материнської любові

Тема: Подвиг материнської любові
Мета: розкрити поняття подвигу материнської любові;
розвивати і розширювати уявлення дітей про роль матері - берегині роду людського;  підкреслити важливу роль матері у житті кожної людини, допомогти відчути цінність зв'язку між матір'ю і дитиною, відчути потребу турботи про маму з боку дитини; вчити висловлювати свої почуття і виявляти турботу про маму, виховувати любов, повагу та  вдячність дитини до матері.

Вийшов черговий номер часопису «Благовіст». На його сторінках вчителі, класоводи та вихователі знайдуть для себе цікаву методичну розробку виховної години «Батьки і діти. Обов’язки членів християнської родини».  Мета цього заходу - виховувати любов і пошану до членів сім’ї, батька та матері, розвивати вміння погоджувати свої інтереси з інтересами родини. Сподіваємось, що розробка стане у нагоді під час підготовки виховних заходів.

 

Понеділок, 06 січня 2014 13:54

Молитва Джерело світла і добра

Урок з етики для 6-го класу

Тема. "Молитва – джерело світла і добра".
Мета: допомогти дітям усвідомити необхідність виконання Божих Заповідей;  виховувати в учнів повагу до Бога, до батьків, до вчителів, до старших людей і оточуючих; розвивати пам'ять, уміння аналізувати прочитане і робити висновки.

Неділя, 05 січня 2014 00:00

Разом з Лускунчиком

(Маленька Різдвяна п’єса для дитячого театру)

Дійові особи: 1-й і 2-й Ангели зі скрипками;
Марі, Фріц, Ганс, Гретхен, няня, Петер, Анна, гості, маленькі Aнгели.

Неділя, 05 січня 2014 00:00

Скалка у чужому оці

Сценарій свята

Дійові особи:
ведучий,
Ганна Іванівна, вчителька
Маша, Люся, Ліна, Вова, Вадик, Артем – однокласники.

Неділя, 05 січня 2014 00:00

І.Я. Франко. Поема «Мойсей»

Конспект уроку

Тема уроку: І.Я. Франко. Поема «Мойсей». Біблійна основа сюжету. Алегоричність образу Мойсея. Авторський пролог до поеми як заповіт українському народові.

Мета: довести, що І.Франко, використавши в поемі біблійну історію про пророка Мойсея, відтворив події сучасності; показати багатопроблемність філософського твору; висвітлити образ особистості як провідника нації, з’ясувати актуальність поеми;

Музыкальное вступление.
Слово священнику.

I часть. Вступление.

1 ведущий: Ныне не одни мы празднуем – и на Небе тоже праздник: “Ангелы поют на небеси”. Радость всеобщая!

2 ведущий: Отверсты райские двери, и открыт вход в светозарное Царствие Небесное для сынов и дочерей человеческих. С нами воскресший Христос – наш Путеводитель к вечной блаженной жизни.