Матеріали на допомогу вчителю

Життя-подвиг жінок, у лику святих просіявших

Тема: Життя-подвиг жінок, у лику святих просіявших
Мета: ознайомити з днями вшанування пам’яті святих:  великомучениць Катерини і Варвари, а також святої праведної Анни; на прикладах життя святих вчити дітей любити Бога і людей, долати негарне в собі, розвивати бажання не просто просити у Бога допомогти у наших справах, а й самим працювати; розвивати мовлення дітей; виховати в учнів любов до ближнього, почуття доброти й милосердя; сприяти розвиткові творчих здібностей дітей, викликати бажання берегти свою національну культуру, здобувати знання із цілющого джерела народної мудрості пращурів.
Обладнання:  церковний календар, ікони з зображенням святих Катерини, Варвари та праведної Анни.

Субота, 05 квітня 2014 12:52

Подвиг материнської любові

Подвиг материнської любові

Тема: Подвиг материнської любові
Мета: розкрити поняття подвигу материнської любові;
розвивати і розширювати уявлення дітей про роль матері - берегині роду людського;  підкреслити важливу роль матері у житті кожної людини, допомогти відчути цінність зв'язку між матір'ю і дитиною, відчути потребу турботи про маму з боку дитини; вчити висловлювати свої почуття і виявляти турботу про маму, виховувати любов, повагу та  вдячність дитини до матері.

Батьки і діти. Обов’язки членів християнської родини

Вийшов черговий номер часопису «Благовіст». На його сторінках вчителі, класоводи та вихователі знайдуть для себе цікаву методичну розробку виховної години «Батьки і діти. Обов’язки членів християнської родини».  Мета цього заходу - виховувати любов і пошану до членів сім’ї, батька та матері, розвивати вміння погоджувати свої інтереси з інтересами родини. Сподіваємось, що розробка стане у нагоді під час підготовки виховних заходів.

 

Понеділок, 06 січня 2014 13:54

Молитва Джерело світла і добра

Урок з етики для 6-го класу

Тема. "Молитва – джерело світла і добра".
Мета: допомогти дітям усвідомити необхідність виконання Божих Заповідей;  виховувати в учнів повагу до Бога, до батьків, до вчителів, до старших людей і оточуючих; розвивати пам'ять, уміння аналізувати прочитане і робити висновки.

Неділя, 05 січня 2014 00:00

Разом з Лускунчиком

(Маленька Різдвяна п’єса для дитячого театру)

Дійові особи: 1-й і 2-й Ангели зі скрипками;
Марі, Фріц, Ганс, Гретхен, няня, Петер, Анна, гості, маленькі Aнгели.

Неділя, 05 січня 2014 00:00

Скалка у чужому оці

Сценарій свята

Дійові особи:
ведучий,
Ганна Іванівна, вчителька
Маша, Люся, Ліна, Вова, Вадик, Артем – однокласники.

Неділя, 05 січня 2014 00:00

І.Я. Франко. Поема «Мойсей»

І.Я. Франко. Поема «Мойсей»

Конспект уроку

Тема уроку: І.Я. Франко. Поема «Мойсей». Біблійна основа сюжету. Алегоричність образу Мойсея. Авторський пролог до поеми як заповіт українському народові.

Мета: довести, що І.Франко, використавши в поемі біблійну історію про пророка Мойсея, відтворив події сучасності; показати багатопроблемність філософського твору; висвітлити образ особистості як провідника нації, з’ясувати актуальність поеми;

Музыкальное вступление.
Слово священнику.

I часть. Вступление.

1 ведущий: Ныне не одни мы празднуем – и на Небе тоже праздник: “Ангелы поют на небеси”. Радость всеобщая!

2 ведущий: Отверсты райские двери, и открыт вход в светозарное Царствие Небесное для сынов и дочерей человеческих. С нами воскресший Христос – наш Путеводитель к вечной блаженной жизни.