Конференції

Четвер, 10 грудня 2015 16:57

Зустріч однодумців

Зустріч однодумців

10 грудня 2015 року на базі школи-інтернату Кіровограда пройшов регіональний науково-практичний семінар на тему: “Актуальні проблеми розвитку духовності особистості школярів на засадах християнської моралі”. Організатори семінару – Управління  освіти кіровоградської міської ради, Відділ у справах сім’ї кіровоградської єпархії УПЦ, Регіональне громадсько-просвітницьке товариство  «Православна просвіта», Комунальний заклад «Навчально-виховне об’єднання “Загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів, ліцей «Сокіл», центр позашкільного виховання Кіровоградської міської ради Кіровоградської області».

П'ятниця, 17 травня 2013 00:00

Навчання і виховання нероздільні

Навчання і виховання нероздільні

17 травня 2013 року в приміщенні школи-інтернату Кіровограда відбулася регіональна науково-практична конференція “Духовно-моральне виховання дітей та підлітків: актуальні питання теорії і практики”.

Організаторами регіональної науково-практичної конференції “Духовно-моральне виховання дітей та підлітків: актуальні питання теорії і практики” виступили: Управління освіти Кіровоградської міської ради, Відділ у справах сім’ї Кіровоградської єпархії Української Православної Церкви, Регіональне громадсько-просвітницьке товариство “Православна Просвіта” та Навчально-виховний комплекс “Загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів, ліцей “Сокіл”, центр позашкільного виховання Кіровоградської міської ради Кіровоградської області”.

Ювенальна юстиція чи юридична форма неорелігії?

Коли чуєш про ідеї правової рівності між людьми, які намагається реалізувати юридична система, то це вимагає ґрунтовного аналізу з боку логіки і науки. Тому що ієрархічна світобудова визнана як в біологічних так і в соціальних науках. Саме псевдонауковість ідеологій, які намагались будувати суспільство на ідеях соціальної рівності – є причиною як теоретичного так, і практичного краху.

Але ювенальна юстиція йде ще далі. Вона не просто урівнює правову базу між батьками і дітьми, а перевертає її. Як перевертають сатаністи хрест, як навиворіт читають Біблію, так перевертають вони і світобудову. Тому що головним принципом ювенальної юстиції є верховенство прав дитини над батьками.

Четвер, 25 жовтня 2012 00:00

Істина під покровом Божої Матері

Істина під покровом Божої Матері

Вже майже нормою стало байдуже ставлення держави до розвитку гуманітарної науки. Наукові конференції, фахові публікації та інші форми інтелектуальної діяльності поволі стають приватною справою одинаків-науковців, які на фоні хронічних фінансових проблем за свій рахунок повинні (саме повинні) займатись професійним самовдосконаленням, інакше під питанням стає можливість звичайного збереження своєї роботи.

Четвер, 25 жовтня 2012 00:00

V Покровські читання

V Покровські читання

"За доброю традицією...", "традиційно"… Останнім часом, коли йдеться про якийсь благодійний чи культурно-просвітницький захід, пов'язаний з життям Православної Церкви, статті починаються саме з цих слів. І це радує. Адже це значить, що заходи, започатковані кілька років тому, прижилися, мали відгук у людей, зацікавили і надихнули організаторів на подальше їх проведення.