Конференції

Четвер, 10 грудня 2015 16:57

Зустріч однодумців

10 грудня 2015 року на базі школи-інтернату Кіровограда пройшов регіональний науково-практичний семінар на тему: “Актуальні проблеми розвитку духовності особистості школярів на засадах християнської моралі”. Організатори семінару – Управління  освіти кіровоградської міської ради, Відділ у справах сім’ї кіровоградської єпархії УПЦ, Регіональне громадсько-просвітницьке товариство  «Православна просвіта», Комунальний заклад «Навчально-виховне об’єднання “Загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів, ліцей «Сокіл», центр позашкільного виховання Кіровоградської міської ради Кіровоградської області».

П'ятниця, 17 травня 2013 00:00

Навчання і виховання нероздільні

17 травня 2013 року в приміщенні школи-інтернату Кіровограда відбулася регіональна науково-практична конференція “Духовно-моральне виховання дітей та підлітків: актуальні питання теорії і практики”.

Організаторами регіональної науково-практичної конференції “Духовно-моральне виховання дітей та підлітків: актуальні питання теорії і практики” виступили: Управління освіти Кіровоградської міської ради, Відділ у справах сім’ї Кіровоградської єпархії Української Православної Церкви, Регіональне громадсько-просвітницьке товариство “Православна Просвіта” та Навчально-виховний комплекс “Загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів, ліцей “Сокіл”, центр позашкільного виховання Кіровоградської міської ради Кіровоградської області”.

Коли чуєш про ідеї правової рівності між людьми, які намагається реалізувати юридична система, то це вимагає ґрунтовного аналізу з боку логіки і науки. Тому що ієрархічна світобудова визнана як в біологічних так і в соціальних науках. Саме псевдонауковість ідеологій, які намагались будувати суспільство на ідеях соціальної рівності – є причиною як теоретичного так, і практичного краху.

Але ювенальна юстиція йде ще далі. Вона не просто урівнює правову базу між батьками і дітьми, а перевертає її. Як перевертають сатаністи хрест, як навиворіт читають Біблію, так перевертають вони і світобудову. Тому що головним принципом ювенальної юстиції є верховенство прав дитини над батьками.

Вже майже нормою стало байдуже ставлення держави до розвитку гуманітарної науки. Наукові конференції, фахові публікації та інші форми інтелектуальної діяльності поволі стають приватною справою одинаків-науковців, які на фоні хронічних фінансових проблем за свій рахунок повинні (саме повинні) займатись професійним самовдосконаленням, інакше під питанням стає можливість звичайного збереження своєї роботи.

Четвер, 25 жовтня 2012 00:00

V Покровські читання

"За доброю традицією...", "традиційно"… Останнім часом, коли йдеться про якийсь благодійний чи культурно-просвітницький захід, пов'язаний з життям Православної Церкви, статті починаються саме з цих слів. І це радує. Адже це значить, що заходи, започатковані кілька років тому, прижилися, мали відгук у людей, зацікавили і надихнули організаторів на подальше їх проведення.