01 серпня 2013

Степовий шлях 2013. Як це було

Степовий шлях 2013. Як це було

Нещодавно відбувся вже традиційний для нашої громадської організації регіональний православний скаутський табір "Степовий шлях". Місце проведення – Синюха – вже полюбилося нашим скаутам чистотою води, невеликою глибиною і спокійною течією. Учасниками табору виступили юні скаути із Добровеличківки, Кіровограда, сіл Перемога, Липняжка і Тишківка. Були як новачки, так і досвідчені мешканці лісів і гір, які за останні два роки відвідали найрізноманітніші куточки нашої Батьківщини у рамках розвитку скаутської програми YMCA.


Протягом табору скаути брали участь у цікавих скаутських майстернях і тренінгах, займалися скелелазінням, спортивним орієнтуванням і технікою пішохідного туризму. Було здійснено два радіальних походи до Тернівської ГЕС, "бенчика" – старовинного млина, дерев'яної церкви в селі Ятрань, річок Ятрані та Синюхи. Незабутні дні пробігали один за одним, їжа, приготована в польових умовах, ставала все смачнішою, майстерність і витривалість загартовувались з кожною вправою.

Та ось прийшов день прощань – на очах сльози, в записниках нові адреси і номери телефонів, на плечах рівна засмага, в душах обіцянка ще обов'язково зустрі-тися. Поставлені завдання виконано, цілей досягнуто, фінішну стрічку перетнуто, попереду підготовка до інших таборів і змагань! Всі молодці!

Наостанок хочемо від імені всіх учасників табору подякувати Регіональному громадсько-просвітницькому товариству "Православна просвіта" і Добровеличківській дитячо-юнацькій спортивній школі – без вас би наш захід просто не відбувся.
Звіти інших учасників можна прочитати за адресою

Олександр Алєксандров,
начальник табору, скаут-лідер Добровеличківського району